Zumba


Zumba we Wrocławiu
Zumba
, za którą szaleje cały Wrocław, to zainspirowane latynoskimi rytmami połączenie tańca i aerobiku.

Zumba we Wrocławiu jest innowacyjnym systemem fitness, który poprzez świetną zabawę kształtuje naszą sylwetkę, dba o naszą kondycję,
a przede wszystkim napawa nas optymizmem i wprawia w świetne samopoczucie, które zostaje na długo po zajęciach.
Proste kroki taneczne, świetne kombinacje ruchów i motywująca muzyka stwarza atmosferę świetnej imprezy i totalnie porywa do zabawy. Bardzo dynamiczna i ekscytująca kombinacja rytmów latynoskich i międzynarodowych: merengue, salsa, cumbia, reggaeton, flamenco, samba, taniec brzucha, cha-cha, rumba, twist .... i wiele innych.


Zumba we Wrocławiu...

... to przede wszystkim ŚWIETNA ZABAWA, podczas której uczestnicy nie zdając sobie sprawy ćwiczą wszystkie partie ciała i po prostu zostają wciągnięci w wir niesamowitej rozrywki, wracają jak zahipnotyzowani na następne zajęcia a po pewnym okresie zaskakują ich rezultaty. 

... jest INNA, ekscytująca i motywująca muzyka, wiele rytmów, proste ale bardzo ciekawe kroki, całkowicie innowacyjny format zajęć.

... jest ŁATWA, zaprojektowana dla wszystkich, bez ograniczeń wiekowych, kondycyjnych lub umiejętnościowych, po prostu każdy może to robić. Prosta kombinacja kroków oraz unikalna formuła Zumby sprawia, że bawisz się już od pierwszych zajęć.

....no i EFEKTYWNA !!! Lekcja cardio z elementami treningu wytrzymałościowego i kształtującego sylwetkę powoduje spalanie ogromnej ilości kalorii, ujędrnia i rzeźbi Twoje ciało.

W ostatnich latach Zumba przeprowadziła niemalże rewolucję, tworząc koncept fitness-zabawy i przeobrażając trening fitness w rozrywkę. Zumba osiągnęła ogromy sukces, wciągnęła tysiące ludzi i jak szalony ogień rozniosła się po całym świecie, wszystkich kontynentach, a tym samym zapisała się w historii jako najbardziej wpływowe wydarzenie w branży fitness.

Zumba... i 600 kcal mniej!

fitness, odchudzanie, joga, zumba, wrocław -logo old